Zapraszam do gry na Nova.gs

Cześć

Przykładowa gra
Przykładowa gra. Akurat 9x9. Oczywiście na większych planszach w tym 19x19 też można grać!

Wiem, że w dzisiejszym świecie czasu jest mało. W Szczecinie graczy niewielu, przez co trudno się umawiać na spotkania klubowe. Na szczęście te same narzędzia, które marnują nam czas, pozwalają nam też łatwiej się komunikować i grać na odległość.

Zapraszam wszystkich klubowiczów i znajomych i nieznajomych do grania na nowopowstałym serwerze do Go Nova.gs. Serwer ten ma moim zdaniem dwie zalety niezaprzeczalne zalety:

  1. Pozwala na gry "korespondencyjne" czyli takie długie, np. 3tygodnie czasu podstawowego + tydzień na 20 ruchów kanadyjskiego BY. Jest to moim zdaniem idealne rozwiązanie dla osób cieprpiących na niedobór czasu. Wystarczy 1-2 razy dziennie wejść na serwer wykonać po jednym ruchu w kilku rozgrywanych partiach (obojętnie czy z tym samym, czy z różnymi przeciwnikami) i spokojnie zajmować się swoimi sprawami.
  2. Aplikacja jest całkowicie zrobiona w nowoczesnych technologiach webowych, dzięki czemu można grać na komputerach (nawet w sieciach w których są ograniczenia na np. KGS), na tabletach i na smartfonach.

Specjalnie dla nas i naszych znajomych utworzyłem na serwerze Nova Grupę Szczecińskiego Klubu Go Porfirion, abyśmy łatwiej mogli się komunikować i znaleźć.

Tak, że serdecznie zapraszam do wspólnych gier. Może tutaj (w końcu) uda nam się rozegrać ligę klubową :D

PS. Zapomniałem podać linka do obszerniejszej recenzji nowego serwera napisanej przez Kamyka.

 

Jedno przemyślenie nt. „Zapraszam do gry na Nova.gs

  1. marmez

    Nova.gs cały czas się rozwija. Mamy już polską wersję językową :) I wiele innych nowych funkcji. :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *