Przeskocz do treści

1

Cześć

Przykładowa gra
Przykładowa gra. Akurat 9x9. Oczywiście na większych planszach w tym 19x19 też można grać!

Wiem, że w dzisiejszym świecie czasu jest mało. W Szczecinie graczy niewielu, przez co trudno się umawiać na spotkania klubowe. Na szczęście te same narzędzia, które marnują nam czas, pozwalają nam też łatwiej się komunikować i grać na odległość.

Czytaj dalej... "Zapraszam do gry na Nova.gs"

8

Dziś wymieniłem naszą stronę klubową na jej nową wersję.

Nowości techniczne:

  • odświeżony trochę wygląd
  • możliwość wyszukiwania (prawy górny gór)
  • możliwość komentowania wpisów - do czego zachęcam ;)
  • RSS do komentarzy (do wpisów oczywiście też)
  • Newsletter (czyli mailowa subskrypcja wpisów i komentarzy)

Stara strona jest dostępna w archiwum, tak na wszelki wypadek ;) Później umieszczę też w lokalnym archiwum pierwotną wersję.

Na aktualnej stronie powinny być dostępne wszyskie informacje jakie były na starej, a dodatkowo już jest wiele nowych wpisów, głównie opisów książek przygotowanych przez Yako.

W ciągu kilku najbliższych dni pojawią się pewno nowe treści jak i poprawki.

Nowe treści:

  • Głównie wpisy z kategorii Biblioteka, opisy przygotowane, przez Jana i Yako, swoją drogą będą jeszcze dopieszczane, o czym pewno powiadomią w komentarzach

Na koniec proszę każdego, kto zobaczy jakiś błąd na stronie (niedziałający link, czy błędną treść) o zgłaszanie ich, np w komentarzu do tego wpisu, albo mailem do mnie.

Kompletne (chyba) archiwum ShoutBoksa na dzień 3 stycznia 2010. Teraz na nowej stronie każdy klubowić będzie mógł bez problemu publikować wpisy, a każdy odwiedzający je komentować, tak, że zewnętrzy shoutbox już nie będzie potrzebny. Za to archiwum się przyda :) Czytaj dalej... "Archiwalne wpisy z Shoutboksa"

Najmocniej wszystkich, którzy już subskrybują kanał aktualności, przepraszam, ale niestety dopiero dziś wykryłem w nim błąd i muszę zmienić jego adres na nowy. Mianowicie na http://szczecin.go.art.pl/atom.php. Stary adres dalej będzie działać, ale nie będzie poprawnie wyświetlał linków ze strony i obrazków, jeżeli takie się we wpisie pokażą. Tych, którzy już dodali kanał, zachęcam do zmienienia go na nowy i zapomnieniu o problemie. Czytaj dalej... "Błąd w kanale subskrypcji i plakaty"

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne spotkania odbywają się Online za pośrednictwem aplikacji Zoom.us. Aby uzyskać link, do konferencji, należy około 18 napisać lub zadzwonić do nas (strona kontakt), przy czym po 18 lepiej dzwonić, bo jak w klubie jest głośno, to może nie być słychać wiadomości.

Zapraszamy wszystkich na nasze spotkania. Są one otwarte dla wszystkich, w każdym wieku, za darmo! ;)

(Jeżeli nie widzisz powyżej listy spotkań otwórz bezpośrednio kalendarz lub listę spotkań).