Przeskocz do treści

Zapraszam do gry na Nova.gs

Cześć

Przykładowa gra
Przykładowa gra. Akurat 9x9. Oczywiście na większych planszach w tym 19x19 też można grać!

Wiem, że w dzisiejszym świecie czasu jest mało. W Szczecinie graczy niewielu, przez co trudno się umawiać na spotkania klubowe. Na szczęście te same narzędzia, które marnują nam czas, pozwalają nam też łatwiej się komunikować i grać na odległość.

Zapraszam wszystkich klubowiczów i znajomych i nieznajomych do grania na nowopowstałym serwerze do Go Nova.gs. Serwer ten ma moim zdaniem dwie zalety niezaprzeczalne zalety:

  1. Pozwala na gry "korespondencyjne" czyli takie długie, np. 3tygodnie czasu podstawowego + tydzień na 20 ruchów kanadyjskiego BY. Jest to moim zdaniem idealne rozwiązanie dla osób cieprpiących na niedobór czasu. Wystarczy 1-2 razy dziennie wejść na serwer wykonać po jednym ruchu w kilku rozgrywanych partiach (obojętnie czy z tym samym, czy z różnymi przeciwnikami) i spokojnie zajmować się swoimi sprawami.
  2. Aplikacja jest całkowicie zrobiona w nowoczesnych technologiach webowych, dzięki czemu można grać na komputerach (nawet w sieciach w których są ograniczenia na np. KGS), na tabletach i na smartfonach.

Specjalnie dla nas i naszych znajomych utworzyłem na serwerze Nova Grupę Szczecińskiego Klubu Go Porfirion, abyśmy łatwiej mogli się komunikować i znaleźć.

Tak, że serdecznie zapraszam do wspólnych gier. Może tutaj (w końcu) uda nam się rozegrać ligę klubową :D

PS. Zapomniałem podać linka do obszerniejszej recenzji nowego serwera napisanej przez Kamyka.

 

1 myśl na “Zapraszam do gry na Nova.gs

  1. marmez

    Nova.gs cały czas się rozwija. Mamy już polską wersję językową :) I wiele innych nowych funkcji. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.