
18 lutego 2026 odbył się pierwszy turniej dla początkujących, którzy zawitali na nasze spotkania w DK Słowianin.

Mimo że graczy było tylko troje, to nie udało się wybrać jednego zwycięzcy, ponieważ każda para (uczestnicy grali każdy z każdym) grała ze sobą dwie gry, zaczynając różnymi kolorami i w każdym takim dwumeczu padł remis — każdy wygrał po 1 grze z dwóch. Reasumując, wszyscy gracze zajęli równorzędne pierwsze miejsce.
Wyniki:
- Miejsce równorzędne zajęli: Jan Sibera, Olgierd Plaskowicki, Aniela Kolakowska.
Gratulujemy!
Wszyscy gracze otrzymali dyplomy i nagrody.

Kolejny turniej dla początkujących obędzie się 6 czerwca 2026 roku, tym razem rozgrywki odbędą się na planszach 13x13.
Album zdjęć: https://photos.app.goo.gl/WyTprRJUf7HS3aVg7