Przeskocz do treści

Niebawem drugi turniej w Szczecinie

Już za niecałe dwa tygodnie, 14 lutego, odbędzie się Drugi Szczeciński Turniej Go. Zasady turnieju będą podobne jak poprzednim razem, jednak tym razem mamy zamiar zaprosić kilku znajomych graczy z Poznania.

Tymczasem do klubu ostatnio przychodzi mniej osób. Sądzę, że jest to spowodowane zbliżającym się końcem semestru i sesją. Tym samym mam nadzieję, że po sesji wszyscy wcześniej bywający wrócą do klubu, i pojawią się też nowe osoby, które serdecznie zapraszam. Przypominam też, że wcale nie trzeba umieć grać, by do nas przyjść. My wszystkim chętnym z przyjemnością wytłumaczymy zasady i nauczymy grać. :)

Dobrą wiadomością jest, że mamy kolejną nową książkę w bibliotece, tym razem jest to pozycja o grze na handikapach napisana przez Toshiro Kageyama, pod tytułem Kage's sectet chronicles of handicap GO. Jest to z pewnością pozycja bardzo pomocna w klubie, w którym rozpiętość sił wynosi ok 15 kamieni ;)

Małą nowością na stronie jest dodanie kilku pozycji w dziale linki, są to głównie pozycje w "innych" do kilku filmów na YouTube.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.