Przeskocz do treści

1

Cześć

Przykładowa gra
Przykładowa gra. Akurat 9x9. Oczywiście na większych planszach w tym 19x19 też można grać!

Wiem, że w dzisiejszym świecie czasu jest mało. W Szczecinie graczy niewielu, przez co trudno się umawiać na spotkania klubowe. Na szczęście te same narzędzia, które marnują nam czas, pozwalają nam też łatwiej się komunikować i grać na odległość.

Czytaj dalej... "Zapraszam do gry na Nova.gs"

8

Dziś wymieniłem naszą stronę klubową na jej nową wersję.

Nowości techniczne:

  • odświeżony trochę wygląd
  • możliwość wyszukiwania (prawy górny gór)
  • możliwość komentowania wpisów - do czego zachęcam ;)
  • RSS do komentarzy (do wpisów oczywiście też)
  • Newsletter (czyli mailowa subskrypcja wpisów i komentarzy)

Stara strona jest dostępna w archiwum, tak na wszelki wypadek ;) Później umieszczę też w lokalnym archiwum pierwotną wersję.

Na aktualnej stronie powinny być dostępne wszyskie informacje jakie były na starej, a dodatkowo już jest wiele nowych wpisów, głównie opisów książek przygotowanych przez Yako.

W ciągu kilku najbliższych dni pojawią się pewno nowe treści jak i poprawki.

Nowe treści:

  • Głównie wpisy z kategorii Biblioteka, opisy przygotowane, przez Jana i Yako, swoją drogą będą jeszcze dopieszczane, o czym pewno powiadomią w komentarzach

Na koniec proszę każdego, kto zobaczy jakiś błąd na stronie (niedziałający link, czy błędną treść) o zgłaszanie ich, np w komentarzu do tego wpisu, albo mailem do mnie.

Kompletne (chyba) archiwum ShoutBoksa na dzień 3 stycznia 2010. Teraz na nowej stronie każdy klubowić będzie mógł bez problemu publikować wpisy, a każdy odwiedzający je komentować, tak, że zewnętrzy shoutbox już nie będzie potrzebny. Za to archiwum się przyda :) Czytaj dalej... "Archiwalne wpisy z Shoutboksa"

Najmocniej wszystkich, którzy już subskrybują kanał aktualności, przepraszam, ale niestety dopiero dziś wykryłem w nim błąd i muszę zmienić jego adres na nowy. Mianowicie na https://szczecin.go.art.pl/atom.php. Stary adres dalej będzie działać, ale nie będzie poprawnie wyświetlał linków ze strony i obrazków, jeżeli takie się we wpisie pokażą. Tych, którzy już dodali kanał, zachęcam do zmienienia go na nowy i zapomnieniu o problemie. Czytaj dalej... "Błąd w kanale subskrypcji i plakaty"

Spotykamy się w środy po godzinie 18:30 w pubie EXP. Zapraszamy. Przed pierwszym przybyciem lepiej się skontaktować, czy się nie spóźnimy, bo nieraz się spóźniamy. ;-)

Zapraszamy wszystkich na nasze spotkania. Są one otwarte dla wszystkich, w każdym wieku, za darmo! ;)

(Jeżeli nie widzisz powyżej listy spotkań, otwórz bezpośrednio kalendarz lub listę spotkań).