Przeskocz do treści

Mecz Poznań – Szczecin

Zdjęcia z meczuW sobotę 24 lipca odbył się pierwszy w historii mecz goistyczny pomiędzy Poznaniem a Szczecinem. Nasza reprezentacja w wielce zobowiązującym składzie: Artur Chmielewski, Jakub Gauza, Michał Woźny, Axel Zarosiński oraz Grzegorz Wieteska toczyła z poznaniakami zaciekły bój na wielu frontach (pięciu deskach). Niestety musieliśmy ulec przewadze liczebnej przeciwnika, jednak twarz zachowaliśmy albowiem oponent potężny i zarazem honorowy się okazał, gdyż od razu zaproponował rewanż na ubitej ziemi. Niestety termin ponownego starcia nie został odnotowany, lecz zapewne wkrótce ulegnie to zmianie.

Tuż po kilku grach w kawiarni Kriek postanowiliśmy zmienić troszkę klimat i z go przerzuciliśmy się ma mahjonga i kilka innych planszówek, które wszystkim dostarczyły moc wrażeń.

Nie można też zapomnieć o kiełbaskach i kotletach, które w pocie czoła przyrządzili nasi gospodarze, za co jesteśmy im dozgonnie wdzięczni bo jak wiadomo głodny goista to nieszczęśliwy goista :P

Dzień był nad wyraz udany. Teraz tylko wyczekiwać chwili, kiedy to my będziemy mieli zaszczyt gościć poznaniaków ^^

Wyniki meczu:

Poznań - Szczecin 3:2

 1. Katarzyna Mazurek - Artur Chmielewski 0:1
 2. Artur Barcicki - Grzegorz Wieteska 1:0
 3. Łukasz Bukowski - Jakub Gauza 0:1
 4. Natalia Klemecka - Axel Zarosiński 1:0
 5. Sebastian Krajewski - Michał Woźny 1:0

Aktualizacja: Zdjęcia z meczu dostępne w galerii Silka.

5 myśli na “Mecz Poznań – Szczecin

 1. marmez

  Ja chciałbym dodatkowo podziękować gospodarzom, a szczególnie Darkowi Bednarczykowi, że nas przygarnął do swojego domu w ten ulewny dzień :)
  Wcześniej planowany był grill w plenerze, jednak w taką ulewą to już nie był najlepszy pomysł ;)

  Co do meczu to cieszy mnie, ze udało się namówić do gry osoby dosyć początkujące do zagrania w meczu. Tak, że drużyna szczecińska miała rozrzut siły od 2k do 18k. Na szczęście w składzie Poznania były osoby o siłach zbliżonych :) tak, że przy zasadach o handikapie obniżonym o dwa, 3 deski grały na równi, a dwie na 2 handikapach (o ile dobrze pamiętam) ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.